Autor Wątek: Regulamin  (Przeczytany 701 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vanahetti

  • Alpha
  • Ekspert
  • ***********
  • Wiadomości: 1775
    • Zobacz profil
Regulamin
« dnia: Czerwiec 05, 2013, 15:51:05 »
1. Jeśli już się zapisałeś możesz rozwijać postać.

2. Nie możesz być w dwóch miejscach na raz!

3. Nie możesz wejść i wyjść w jednym poście.

4. Możesz mieć partnera/partnerkę.

5. Jeśli twoja wilczyca jest w ciąży, szukaj kogoś kto by mógł pokierować twoim szczeniakiem.

6. Nie można mieć więcej niż jedno konto.

7. Avatar musi być legalny! (TZN MUSI BYC ZGODA AUTORA).

8. Musisz gdzieś mieszkać! Musisz mieć jaskinię.

9.  Gdy nie będziesz się logował przez 40 dni twoje konto zostanie usuniętę przez administrację.

10. Nie można mieć żadnych towarzyszy, eliksirów, mocy, rzeczy itp kiedy dołącza się do watahy. Trzeba je kupić.

11. Gdy nie napiszesz żadnego posta od chwili zapisu przez 20 dni twoje konto zostanie usunięte przez administrację.

12. Jeśli zarejestrujesz się, a nie zapiszesz w ciągu tygodnia twoje konto zostanie usuniętę przed administrację.


13. Kłótnie w wątkach gdzie piszemy jako "my" (między innymi w kategorii ogólne) można się kłócić ale TYLKO na zasadzie wymiany argumentów. Nie można dokuczać bądź ubliżać.

14. Jakiekolwiek problemy zgłaszaj administracji (Vanahetti i Naitekiakki)

15. Jeśli piszesz co robi wilk nie zwiększaj czcionki!

16. Zauważ, że pisanie "Weszłam/wszedłem" i zaraz w następnym poście "Wyszłam/wyszedłem" jest poprostu bez sensu. Postaraj się że jeśli już gdzieś idziesz to napisz że chodzić rozejrzałeś się itp.

17. Jeśli w poście gdzie piszesz co robi twój wilk chcesz dodać coś od siebie piszesz to pod poziomą kreską.

18. Nie kierujemy się zasadą "Administracja i modzi zawsze mają rację" - każdy może się pomylić. Kiedy zauważysz pomyłkę pisz na PW.

19. Jeśli z kimś walczysz nie możesz napisać "Uderzyłem o drzewo" i wtedy ta osoba nie może już napisać "Uniknęłam uderzenia" ale nie możesz np sprawić że ktoś nie może użyć mocy bądź zamknąć go gdzieś skąd nie może wyjść. Każdy ma równe szanse. I kto ma większe UW siły ten jest silniejszy kto szybkości ten szybszy, itd.

20. Pamiętaj że za niestosowanie się do zasad możesz dostać karę (tymczasowy ban)
Vane ^^

Siła: 10000
Szybkość: 10000
Zręczność: 10000
Śmiałość: 10000
Pamięć: 10000

Bracia: Naitekiakki


Los Deleway

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
dlawtajemniczonych forumfederacjigarmanii uslugiminecraft besterlive magicbears